13 липня, у Неділю 5-ту після П’ятидесятниці, Церква відзначала пам'ять Собору славних і всехвальних 12-ти апостолів.
У цей день митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці.
Правлячому архієрею співслужили клірики храму.