|
19 вересня, у день престольного свята, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі с. Березнегуватське Новобузького округу.
Архіпастирю співслужили благочиний Новобузького округу протоієрей Ігор Семенюк, настоятель храму протоієрей Павло Баранов і духовенство Миколаївської єпархії.
Під час Богослужіння підносились молитви про мир в Україні.
Наприкінці було звершено хресний хід, в кінці якого архіпастир привітав всіх присутніх з престольним святом
 01
 02
 03
 04
 05
 06
 07
 08
 09
 10
 11
|