Последние публикации
| 15.02.2013 Митролит Питирим взяв участь у святкуванні ювілею ДП “Дельта-лоцман” |
|
Святкування розпочалось з церемонії відкриття інформаційного пам'ятного знаку приуроченого до цієї знаменної дати, у якій прийняли участь керівники області і міста, гості з міст Києва та Одеси, трудовий колектив. У своєму слові Владика привітав ювілярів зі святом та побажав Божої допомоги в подальших трудах. Того ж дня Правлячий Архієрей взяв участь в урочистому зібранні, яке відбулось у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії.
Фото: Денис Корелов |