Последние публикации
| 21.03.2013 Духовенство єпархії взяло участь у дебатах з проблеми ВІЛ/СНІДу |
|
У ході проведення заходу було обговорено низку основних питань: - актуальність епідемії ВІЛ/СНІДу для України та шляхи її подолання; - роль школи, сім'ї, громадськості у формуванні ціннісного ставлення дітей і підлітків до власного здоров'я; - аналіз просвітницьких програм щодо формування здорового способу життя учнівської молоді. Священики наголосили, що факультатив профілактики ВІЛ/СНІДу, який сьогодні викладається у школах і побудований на навчанні котрацепції, є концептуально невірним, і як мінімум - провокаційним. Повинна бути альтернатива - виховання у дітей моральної поведінки, цнотливості, незайманості до шлюбу, та вірності у шлюбі. Були приведені засоби, що допомагають людині жити цнотливо - стриманість, піст, сповідь та інші. Участь у дебатах взяли також представники влади, науково-педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Миколаївського національного університету ім. В. Сухомлинського, педагоги, голови батьківських комітетів та учні навчальних закладів, медичні фахівці.
|