Последние публикации
| 11.04.2013 митрополит Питирим освятив корабель для ДП “Дельта-лоцман” |
|
В заході також прийняли участь Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, Міністр інфраструктури Володимир Козак, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, начальник ДП «Миколаївський морський торговий порт» Василь Іванюк та інші почесні гості і громадськість. Після церемонії митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим здійснив освячення нового судна та благословив іконою святителя і чудотворця Миколая.
Детальніше на сайті ДП “Дельта-лоцман”
Фото: Денис Корєлов |