Последние публикации
| 17.06.2024 Відбувся круглий стіл та вручення дипломів випускникам Духовно-просвітницьких курсів |
|
Проведення круглого столу благословив Високопреосвященнійший митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим. У заході взяли участь секретар єпархії протоієрей Петро Струкало, голова єпархіального відділу релігійної освіти і катехізації архімандрит Матфей (Бойко), викладачі курсів протоієрей Андрій Чиженко, протоієрей Іоанн Тимофієв, В'ячеслав Шевченко, куратор курсів Олена Коростильова, а також учні і випускники курсів. Під час зустрічі із доповідями на екклезіологічні теми виступили священнослужителі архімандрит Матфей (Бойко), протоієреї Андрій Чиженко та Іоанн Тимофєєв, а також викладач В'ячеслав Шевченко. Після доповідей митрополит Питирим вручив дипломи випускникам Духовно-просвітницьких курсів при Духовно-просвітницькому центрі імені святителя Димитрія Ростовського. Правлячий архієрей благословив випускників і побажав їм кожного дня читати Святе Євангеліє та завжди залишатися у лоні Матері-Церкви, адже саме заради Її створення і спасіння у Ній людства у світ прийшов Господь наш Іісус Христос. Він зійшов з неба, щоб людину на небо возвести. Ще фото: |