Последние публикации
| 09.04.2025 Віра в Воскресіння Христове - це наша перемога над смертю. |
|
Архіпастирю співслужили єпископ Новобузький Варнава, секретар єпархії протоієрей Петро Струкало, благочинний Очаківського округу протоієрей Віктор Обезюк, духовенство Миколаївської єпархії та клірики храму. Також молилась ігуменя Серафима (Шкара), настоятелька Свято-Михайлівського монастиря с. Пелагіївка. Фото надава протоієрей Віктор Обезюк Преподобний Іустин Челійский про воскресіння і перемогу над смертю. Людина по-справжньому народжується не тоді, коли мати її народжує на світ, а коли вона повірить у воскреслого Господа Христа, адже тільки тоді вона народжується для життя безсмертного і вічного, а мати народжує дитину для смерті, для гробу. Воскресіння Христове - мати всіх нас, усіх християн, мати безсмертних. Вірою у Воскресіння людина народжується заново, народжується для вічності. «Це неможливо!» - зауважує той, хто сумнівається. Але послухайте, що говорить воскреслий Спаситель: вся можлива віруючому! (Мк. 9, 23). А вірує той, хто всім серцем, всією душею, усім єством своїм живе за Євангелієм воскреслого Господа Іісуса. Віра - це наша перемога, якою ми перемагаємо смерть... Христом перемагаючи в собі гріх, людина перемагає смерть. Якщо ти прожив день і не переміг жодного свого гріха, знай: ти став більш смертним. Якщо ж ти переможеш один, два, три своїх гріха, дивись, ти помолодшав молодістю, яка не старіє, помолодшав безсмертям і вічністю. Ніколи не забувай: вірити у воскреслого Господа Христа - означає вести невпинну боротьбу з гріхами, зі злом, зі смертю. |